Czwarty zimowy sparing Seniorów

W ramach czwartkowej (3 luty) jednostki treningowej seniorzy KEEZA Termy Neru Poddębice rozegrali mecz kontrolny z IV ligowym LKS Kwiatkowice. Do przerwy spotkanie było wyrównane, o czym świadczy wynik 1:1. Po zmianie stron bramki strzelali już tylko goście. Zawody zakończyły się wynikiem 1:4, gola dla Poddębiczan zdobył Krzysztof Stachlewski. Warto zaznaczyć, że pierwsze minuty w piłce seniorskiej zaliczył niespełna szesnastoletni wychowanek KEEZA Termy Neru Poddębice Jakub Kacprzak. Mecz odbył się w Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie.

I połowa:
Kostecki - J.Gzyl, Bagrodzki, Owczarek, Mańka, Spychalski, zawodnik testowany, Frącek, Stajewski, Waszczyk, Stachlewski.

II połowa:
Kowalski - Owczarek, D.Gzyl, Stajewski, zawodnik testowany, Spychalski, Misztal,Woźniak, zawodnik testowany, Waszczyk, Kuchciak (80' Kacprzak)