Podsumowanie 24. kolejki łódzkiej IV ligi

Za nami 24. kolejka spotkań w łódzkiej czwartej lidze. I tym razem nie zabrakło niespodzianek i pojedynków trzymających w napięciu do samego końca. Dzięki sobotniemu zwycięstwu gracze Term Neru umocnili się na jedenastej pozycji.

Chyba najbardziej dramatyczny przebieg miała konfrontacja KS Sand-Bus Kutno z LKS Kwiatkowice. Do 71. minuty gospodarze przegrywali 0:3 i nic nie wskazywało na to, że wraz z ostatnim gwizdkiem dopiszą do swojego dorobku trzy punkty. Piłka pisze różne scenariusze. Kutnianie w ciągu siedmiu minut zdołali doprowadzić do wyrównania, a na trzy minuty przed zakończeniem Rafał Serwaciński dołożył gola z rzutu karnego.

Dość nieoczekiwanie kolejnej wysokiej porażki doznał wicelider – Warta Działoszyn. Podopieczni trenera Grzegorza Bodnara przegrali przed własną publicznością z Zawiszą Pajęczno 0:3. Ceramice Opoczno nie sprostały rezerwy drugoligowego PGE GKS Bełchatów, ulegając na swoim terenie 1:2. Wysokie zwycięstwo odniosła Omega Kleszczów, która wypunktowała Jutrzenkę Warta. Pierwsze wiosenne „oczka” dopisała do swojego konta Andrespolia Wiśniowa Góra. Zespół prowadzony przez Krzysztofa Kamińskiego wygrał w Piotrkowie z tamtejszą Polonią 3:0.

Wyniki 24. Kolejki łódzkiej czwartej ligi
KS Sand-Bus Kutno – LKS Kwiatkowice 4:3
(0:1)
Bramki: Adrian Kralkowski 71, Oskar Szumer 75, Kamil Zagajewski 78, Rafał Serwaciński 87-karny – Radosław Jurkowski 18, Michał Stasiak 53, Mariusz Woźniak 69

Unia Skierniewice – Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1:2 (1:1)
Bramki: Rafał Kowalczyk 28 – Łukasz Matuszczyk 25, Konrad Niedzielski 51

Omega Kleszczów – Jutrzenka Warta 5:1 (2:0)
Bramki: Piotr Janeczek 15, 60, Eryk Smuga 38, Paweł Kowalski 53, Dawid Barański 64 – Oktawian Maliszewski 66

Włókniarz Zelów – Termy Ner Poddębice 0:3 (0:0)
Bramki: Mariusz Solecki 54, Adrian Filipiak 63, Łukasz Dynel 90

Zawisza Rzgów – Mechanik Radomsko 1:1 (0:0)
Bramki: Łukasz Wiśniewski 68-karny – Maciej Bartłomiejczyk 64-samobójcza

Warta Sieradz – Zjednoczeni Stryków 2:0 (1:0)
Bramki: Marcin Kobierski 10, Marcin Kacela 63

Warta Działoszyn – Zawisza Pajęczno 0:3 (0:2)
Bramki: Daniel Szymczyk 34, Krzysztof Łazowski 45, Dawid Szczepański 72