Zwycięski sparing rocznika 2006

Za zawodnikami z rocznika 2006 pierwsza gra kontrolna. Młodzi poddębiczanie zmierzyli się z rówieśnikami z Włókniarza Zgierz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem biało-zielono-czerwonych 5:2.

Pierwsze minuty upłynęły pod dyktando Włókniarza, który już w 14. minucie objął prowadzenie. Poddębiczanie potrzebowali „chwili”, aby wejść w rytm meczowy. Zespół trenera Marcina Gąsińskiego odpowiedział dwoma trafieniami „do szatni”, autorstwa Kacpra Jaśczaka.

Tuż po wznowieniu drugiej odsłony poddębiczanie dobili rywala dwoma kolejnymi trafieniami. Ponownie na listę strzelców wpisał się Jaśczak. Goście odpowiedzieli trafieniem z 75. minuty, wykorzystując błąd defensywy Term Neru. Wynik ustalił Jakub Kacprzak.

Termy Ner Poddębice – Włókniarz Zgierz 5:2 (2:1)
Bramki: Kacper Jaśczak 4, Jakub Kacprzak

Termy Ner Poddębice: Terkiewicz - Galoch, Kowalczyk, Kacprzak, Strzelczyk, Zagłoba, Wójcik, Kozłowski, Miłosz, Janowski, Jaśczak.
Grał także: Doniak.